90 درصد غرفه داران نمایشگاه مبل و دکوراسیون در بخش تولید فعالیت می کنند

 
به گزارش ایرنا از واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، محسن امانی فر روز دوشنبه با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و مبل و دکوراسیون خانگی در اصفهان افزود: سال گذشته به منظور هرچه تخصصی تر کردن نمایشگاه صنعت مبل و دکوراسیون خانگی اصفهان، بخش فروش محصولات حذف شد اما امسال بخش فروش به این نمایشگاه بازخواهد گشت.
وی با بیان اینکه رکود موجود در بخش های مختلف صنعتی کشور، دامن صنعت تولید و بازار فروش مبل ایران را نیز گرفته است، گفت: اضافه شدن بخش فروش به نمایشگاه مبل امسال به رفع رکود و افزایش سطح فروش فعالان این صنف در ماه های پایانی سالجاری کمک می کند.
امانی فر خاطرنشان کرد: در انتخاب مشارکت کنندگان در نمایشگاه مبل امسال، اولویت با افرادی بود که سال گذشته عدم فروش در نمایشگاه را رعایت کرده و همچنین در زمینه تولید مبل حرفی برای گفتن دارند.
وی با بیان اینکه اتحادیه مبل مسوولیتی در قبال نمایشگاه های غیرمجاز و محصولات ارائه شده در آنها ندارد، گفت: برگزاری برخی نمایشگاه های بدون مجوز و بی کیفیت نیز به میزان فروش صنف مبل اصفهان ضربه زده است که امیدواریم با اضافه شدن بخش فروش به نمایشگاه امسال این ضرر و زیان نیز جبران شود.
نایب رییس اتحادیه مبل اصفهان با بیان اینکه در سه سال اخیر تعداد نمایشگاه های مبل بدون مجوز با تولیدات بی کیفیت در شهر اصفهان افزایش یافته بود، تصریح کرد: با افزایش اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در یک سال اخیر شش نمایشگاه مبل بدون مجوز پلمب شد و در مورد شش نمایشگاه غیرمجاز نیز اطلاع رسانی وسیعی در باره نامشخص بودن برگزارکنندگان این نمایشگاه ها و عدم قبول مسوولیت در قبال تولیدات بی کیفیت ارائه شده در این نمایشگاه ها انجام شد.
وی با اشاره به اینکه اغلب برگزارکنندگان این نمایشگاه ها، فروشندگانی دوره گرد هستند، گفت: بازرسان اتحادیه بشدت با تولیدات بی کیفیت و با قیمت های نازل برخورد و به کلیه شکایات ارسالی در این زمینه رسیدگی می کنند.
امانی فر با بیان اینکه احداث شهرک صنعتی مبل و دکوراسیون استان اصفهان از مرحله طراحی و تکمیل نقشه گذشته و به دنبال جذب حامی مالی مناسب برای ساخت و ساز هستیم، تصریح کرد: تولیدکنندگان مبل سرمایه ای برای احداث شهرک صنعتی در اختیار ندارند و هم اکنون شرکت های انبوه ساز از جمله گزینه های حامی مالی شهرک صنعتی مبل اصفهان هستند.
وی گفت: برای احداث شهرک صنعتی مبلمان اصفهان در زمین 40 هکتاری واقع در خیابان امام خمینی از سوی شهرداری اصفهان اختصاص یافته است و 700 فروشگاه در کنار پارکینگ، انبار، مجموعه اداری، مسجد و رستوران مستقر خواهند شد.
امانی فر با اشاره به روند برند سازی در زمینه مبلمان در اصفهان گفت: در این زمینه موفقیتی نداشته و به قطعیت نرسیده ایم.
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


آخرین اخبار
مبل اصفهان در تنگنای رکورد
(1395/08/17,14:25)

مبل، کالایی که روزی لوکس شناخته می شد و استفاده

حکم شکایت اتحادیه از هوانیروز جهت برگزاری نمایشگاه غیرمجاز مبل
(1395/03/24,11:54)

آگهی برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان اتحادیه صنایع مبل اصفهان
(1395/03/24,11:48)

مبل ۲ میلیارد تومانی در برج میلاد
(1395/03/24,11:45)

مبل ۲ میلیارد تومانی در برج میلاد انتشار عکسی از یک

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان مبل: اصفهان مهد مبل جهان بود
(1395/03/24,11:43)

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان مبل اصفهان مهد مبل جهان

ارتباط با ما